Kategorie

Witamy!

Jeżeli jesteś molem książkowym i chcesz się spotkać z dobrą literaturą lub odnaleźć od dawna poszukiwaną książkę, to zapraszamy do naszego antykwariatu, gdzie pomogą Ci ludzie, którzy kochają książki tak samo jak Ty.

U nas znajdziesz wydawnictwa, które już dawno zniknęły z księgarskich półek, jak i literackie nowości. Antykwariat Omnibus prowadzony jest przez ludzi z pasją i doświadczeniem w branży księgarskiej, którzy starają się zapewnić wszystkim klientom miłą i profesjonalną obsługę.

Od czasu powstania naszej placówki zyskaliśmy wielu stałych klientów i mamy nadzieję, że Ty również do nich dołączysz.

W swojej ofercie posiadamy głównie książki współczesne, ale kupujemy i sprzedajemy również starsze pozycje wydane przed 1945 r. Posiadamy książki z każdej dziedziny wiedzy i działów literatury:

  • LITERATURĘ PIĘKNĄ POLSKĄ I OBCĄ
  • LITERATURĘ POPULARNĄ I POPULARNO- NAUKOWĄ
  • KSIĄŻKI NAUKOWE I TECHNICZNE
  • SŁOWNIKI I ENCYKLOPEDIE
  • LITERATURĘ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
  • I INNE

Zajmujemy się również kupnem i sprzedażą płyt analogowych, a także komiksów, modeli kartonowych, planów modelarskich, map, pocztówek oraz nut. Znajdziesz u nas także wybrane tytuły czasopism zarówno starych, jak i nowszych. 

Prowadzimy także na bieżąco kupno i sprzedaż podręczników szkolnych i akademickich. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą do siedziby naszego antykwariatu oraz na stronę serwisu Allegro, gdzie znajdują się niektóre nasze pozycje.

Zapraszamy!


Product successfully added to the product comparison!